23 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym odbył się I Integracyjny Turniej Sportowy, którego celem była integracja rodziców oraz aktywne włączenie ich w życie ośrodka. Po uroczystym powitaniu wszystkich gości, spośród trzech grup zostały wybrane siedmioosobowe drużyny: uczniów, rodziców i nauczycieli.

Uczestnicy byli bardzo zaangażowani w zmagania.  Dzięki aktywnemu dopingowi ze strefy kibica wszystkie drużyny walczyły jak lwy pamiętając o zachowaniu zasad gry fair-play.  Pomimo wyczerpujących, 12 konkurencji, wszyscy zawodnicy dotrwali do końca w zdrowiu, szczęściu i z uśmiechem na twarzy. Decydująca, ostatnia konkurencja, wyłoniła zwycięzcę rozgrywek. Pierwsze zaszczytne miejsce wywalczyła drużyna rodziców, drugie miejsce zdobyli uczniowie a trzecie, w strugach potu, osiągnęli nauczyciele.

Po uroczystym wręczeniu pucharów i dyplomów nastąpił słodki i witaminowy „zastrzyk energii”. Spotkanie to przyniosło wszystkim dużo radości i satysfakcji. Jest już ustalany termin kolejnego spotkania.

Autor: Agnieszka Forembska

truniej_00001