23 maja 2022 roku wychowankowie grupy II Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego wzięli udział w wycieczce do kina Cinema City w Toruniu w seansie filmowym pt. „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”. Wyjazdy grupowe stwarzają okazję do wyzwolenia wielostronnej aktywności dzieci, dostarczają nowych doświadczeń oraz są wspaniałym pomysłem na integrację dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

Film dostarczył wychowankom dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego popołudnia. Nasze wyjazdy mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe- zapadają w pamięci na długie lata.

Paulina Trojanowska

cinema