Zakończyły się wakacje i uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wielgiem z radością ponownie zasiedli w szkolnych ławkach, co w okresie pandemii jest dla nich szczególnie cenne. Zanim to się jednak stało i rozbrzmiał dźwięk pierwszego dzwonka, Dyrektor Ośrodka, Hanna Wiśniewska, powitała wszystkich przybyłych uczniów, w szczególności tych, którzy przestąpili próg naszej szkoły po raz pierwszy oraz wszystkich rodziców.

Przedstawiony został skład zespołów klasowych oraz grup wychowawczych, poinformowano także rodziców o możliwości zaszczepienia swoich dzieci przed COVID – 19 za pośrednictwem ośrodka w ramach ogólnopolskiej akcji szczepień.

Na zakończenie Dyrektor Ośrodka życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom spokoju i wytrwałości a także wielu sukcesów w nauce i pracy.

rozroku21_00001
rozroku21_00002